Hakkımızda

Çalışanlarımız ve Müşterilerimizle her zaman bir bütün olup birlikte büyüyen bir aile olmaya özen gösterdik. Bu doğrultuda hedeflerimizden taviz vermeden Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olduk ve olmaya da devam edeceğiz…

İbrahim TURANYönetim Kurulu Başkanı

Diğer teknoloji firmalarımızda da olduğu gibi Digital E dönüşüm Şirketimiz Doğan E Dönüşümde bizim için en önemli konu müşteri memnuniyeti . Başarımızın sırrı müşterilerimizi iyi anlamamız. 

 

Tolga TURANGenel Müdür

DOĞAN E-DÖNÜŞÜM OLARAK FİRMAMIZIN DEĞİŞMEZ PRENSİPLERİ DAİMA KALİTE, ZAMANINDA VE DOĞRU DESTEK, ULAŞILABİLİRLİK VE UYGUN FİYAT OLMUŞTUR.

E-DÖNÜŞÜM’DE BAŞARI VE SÜREKLİLİĞİN TEMİNATI HİZMETTE DÜRÜSTLÜK VE KALİTEDİR PRENSİBİYLE ÇALIŞAN EKİBİMİZ, SİZLERE BUGÜN VE GELECEKTE HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEKTİR.

 

Engin UÇARGenel Koordinatör
0+
Günlük Fatura
0+
Mutlu Müşteri
0+
BÜYÜYEN BAYİ YAPISI
0+
ERP Entegrasyonu

misyonumuz / vizyonumuz...

Sahip olduğumuz deneyimin desteği ve elde ettiğimiz sinerji ile e-dönüşüm ürünleri geliştirip, bu hizmetleri yenilikçi ve müşteri odaklı olarak pazara sunabilmek. E-Dönüşüm alanında yeni projelere, ürünlere imza atarak, müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza memnuniyet duyacakları üst düzey hizmet ve destekler sunmayı hedeflemek, bu hedef doğrultusunda sürekli geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinde bulunmak. Tüm çalışanlarımızın Doğan E-Dönüşüm’ün müşterileri ile var olduğuna olan inançlarının tam olmasını sağlıyoruz. Tüm hizmetlerin yasal gereklilik ve uluslararası standartlara uyumlu olmasını hedefliyoruz. Müşterilerimizden gelen talep, beklenti ve şikayetleri kaydediyor hızlı, etkin destek ve çözümler sağlıyoruz. Her zaman ihtiyaçları anlamaya, hızlı, pratik ve en doğru çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin bilgilerini sıkı sözleşmeler ile özenle koruyor ve yetkili yasal merciiler haricinde başkalarıyla izinsiz asla paylaşmıyoruz. 7/24 ulaşılabilir çoklu iletişim kanallarını her zaman müşterilerimizin erişimine açık tutuyoruz.